HOMESLUŽBYSVATEBNÍ ŠATYSPOLEČENSKÉ ŠATYNEVĚSTY

 

 

PROČ SVATEBNÍ NEBO SPOLEČENSKÉ ŠATY RADĚJI VYBÍRAT V SALONU?


 

 

     Z vyprávění našich zákaznic jsme za poslední dobu několikrát slyšeli o velkém trendu nakupovat šaty na ples, do tanečních či dokonce na svatbu na internetu. Příběhy, které se donesly k nám většinou nebyly ty šťastné, ale vzhledem k rychlosti s jakou se tento trend šíří, jsme si i my jednou zkusili šaty z takovéhoto zahraničního e-shopu objednat, abychom je mohli porovnat s našimi značkovými originály.  Ihned po dodání jsme pochopili, kde je háček a proč se jejich cena pohybuje v jiných cenových relacích než šaty světových značek. Na první pohled byly tyto společenské šaty z levného vybledlého materiálu, už před prvním použitím byla vidět poškození v podobě zatrhnutých nití, poškrábaných kamínků, které byly nahrazeny levnějšími plastovými a navíc evidentně nebyly připevněny šitím, ale přilepením tavící pistolí a rovnou v balíku jich pár odpadlo. Co se týče úpravy na míru, nebýt našich zkušeností s rozsáhlou úpravou šatů, byly by téměř nenositelné- špatně vyztužená přední část způsobuje, že nedrží na správném místě, délka byla cca 10cm než zadaná míra a navíc nebyla souměrná. Látka se viditelně krčí a ani parní žehličky nejsou schopné šaty vyžehlit tak, aby vypadaly opravdu reprezentativně. My tedy na seriózní firmu nenatrefili, ale věříme, že někomu se to povedlo, jinak by tento postup nebyl tak populární.... 

 

     Pokud jste švadlenka a příliš nelpíte na kvalitě, tak je možná tento způsob ten pravý pro Vás, ale my máme za to, že když už se rozhodnete vypravit na ples, kde je nutná dlouhá róba nebo plánujete svatbu, toužíte po tom, aby Vaše šaty byly perfektní a všichni si pamatovali, jak Vám to slušelo. Bohužel spoustu žen už mělo možnost prožít stejnou zkušenost, resp. stejné zklamání jako my a utratily tak zbytečně tisíce za šaty na internetu a ve finále odmítly prožít svůj velký den v těchto a raději se porozhlédly po svatebních salonech, kde si vyzkoušely, jak sedí a sluší "opravdové šaty", jejichž půjčovné se ve finále rovnalo ceně za šaty na internetu. Ty ovšem nebyly nositelné, případně byly v pořádku pouze z dálky 15 metrů a prodat je dále bylo vhledem k jejich stavu také nereálné. Pokud některá z našich zákaznic riskla objednání i svatebních šatů z Číny, tak dle vyprávění je obvykle problém s aplikacemi typu nekvalitní a roztrhaná krajka, laciné náhražky květu, plastové kamínky a dále samozřejmě materiál, na kterém se šetří asi nejvíce a bohužel je používán ten nejobyčejnější satén, který se krčí, působí lacině a při žehlení na něm vznikají skvrny. Jako bonus jsou šaty těžké v případě princeznovských typů, případně průhledné v případě antického stylu šatů, kde se často objevují i zatrhaná místa, neboť se jedná o velmi jemný materiál, který vyžaduje opatrnost při šití.

 

      Pokud se rozhodnete, že nechcete riskovat zklamání z šatů určených pro Váš svatební den, do tanečních či na reprezentační ples a zároveň nechcete utrácet za nepoužitelné šaty, přijďte nás navštívit a společně vybereme šaty dle Vašeho přání i cenových možností, kdy se nemusíte bát o to, jak budou vypadat v reálu či zda Vám opravdu perfektně padnou, neboť si u nás vše vyzkoušíte, doladíte s doplňky, my Vám šaty upravíme dle Vaší postavy, pomůžeme s výběrem či odpovíme na jakékoliv otázky. Mimo to k šatům u nás máte zdarma zapůjčení spodničky, závoje a nabízíme několik slev, které výsledné půjčovné ještě sníží o desítky procent. Navíc vám odpadnou starosti, jak naložit se svatebními šaty po obřadu a pokud by se jednalo o společenskou róbu, tak nebudete muset utrácet za čistírnu nebo ruční opravy. V případě že máte společenských akcí za sezónu vícero, je BEZESPORU efektnější aty střídat, než se objevit 3X VE STEJNÝCH a stejně tak je jednodušší A MÉNĚ NÁKLADNÉ si šaty bez starostí půjčit než pokaždé kupovat a pak je nechat viset na ramínku ve skříni. pokud  jste se rozhodli zjistit, jaké šaty zrovna náš svatební salon mirael nabízí, budeme se těšit na vaši návštěvu!

Ilustrační foto z aukce a realita.

www.levnesaty.ic.cz


 

ADRESA

TĚŠÍNSKÁ 23/983

HAVÍŘOV- BLUDOVICE

736 01

 

 

KONTAKT

TEL: 596 434 141

MOB: 603 831 937

WWW.MIRAEL.CZ

MIRAEL@VOLNY.CZ

 

OTEVÍRACÍ DOBA

PO-PÁ 10-12 14-17 HOD

PO TELEFONICKÉ DOMLUVĚ MOŽNO

 KDYKOLIV MIMO OTEVÍRACÍ DOBU.

NAJDETE NÁS

V HAVÍŘOVĚ

NA BLUDOVICKÉM KOPCI VLEVO

 PŘI SMĚRU NA ČESKÝ TĚŠÍN.

SÍDLÍME V RODINNÉM DOMĚ

 ORANŽOVÉ BARVY.